آمریکا آماده رای گیری آنلاین نیست

به گزارش وبلاگ فناوری به نقل از ورج، در بیانیه یادگردیده تصریح گردیده که این آمادگی نه تنها در حال حاضر وجود ندارد، بلکه در آینده قابل پیش بینی نیز به دست نمی آید و باید تا زمانی به تاخیر افتد که فناوری به اندازه کافی پیشرفت کند و رای گیری ایمن مردم با حفظ حریم شخصی ممکن گردد.

آمریکا آماده رای گیری آنلاین نیست

در گزارش یادگردیده تاکید گردیده رای گیری برای برگزاری انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا در پاییز سال جاری باید به صورت کاغذی صورت بگیرد و نمی توان در مورد نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا هم از هم اکنون به طور قطعی اظهار نظر کرد.

همچنین در این گزارش از مسئولان برگزاری انتخابات در ایالات مختلف این کشور خواسته گردیده تا سازوکارهای نظارتی خود را افزایش داده و تقویت نمایند تا از شمارش درست و دقیق آرا اطمینان حاصل گردد. در جریان نگارش گزارش یادگردیده تعدادی از روسای دانشگاه های برتر آمریکا مانند لی بولینگر رئیس دانشگاه کلمبیا و میشل مک رابی رئیس دانشگاه ایندیانا مشارکت داشته اند.

در انتها گزارش یادگردیده اظهار امیدواری گردیده با از راه رسیدن فناوری های جدید رای دادن آنلاین بدون احتیاج به حضور در مراکز اخذ رای و با استفاده از ابزاری همچون تلفن همراه ممکن گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آمریکا آماده رای گیری آنلاین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا آماده رای گیری آنلاین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید