ارتش کارنامه ای ستودنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد

به گزارش وبلاگ فناوری، رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان و فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.

ارتش کارنامه ای ستودنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد

به گزارش وبلاگ فناوری، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت روز ارتش نوشت:

29 فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است، یادآور تجلیل از دلاورمردان رشید و جان برکف و مجاهدت های حماسی آنان در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب بزرگ اسلامی و ملتی تمدن ساز تعلق دارد و خود همواره در خدمت اهداف مردم و انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است . پیروزی های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی در سنگرهای متعدد رزمی و عرصه های متنوع دفاعی از جلوه های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان و فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.

ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیروهای مسلح کشور با تجلی عزت، پایمردی، صلابت و اراده استوار خویش همواره دسیسه های دشمنان و توطئه های بداندیشان ملت را با شکست و ناکامی روبرو کرده اند و بی شک عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون مقاومت و ایثار این فرزندان برومند است.

دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر کردند و در زمان صلح با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند. امدادرسانی های ارتش و دیگر نیروهای مسلح به مردم در جریان حوادث طبیعی و اخیرا درمقابله با شیوع کرونا حیاتی، اثربخش و گره گشای بسکمک از مسائل بوده است.؛ چراکه این نیروهای مومن و فداکار با اعتقاد قلبی و با همه وجود و امکاناتِ خود به کمک مردم می شتابند.

اینجانب با تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های این غیورمردان ، روز ارتش جمهوری اسلامی را به جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان تبریک عرض می نمایم و توفیقات روزافزون شان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی کشور با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و هم افزایی با دیگر نیروهای نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال خواستارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارتش کارنامه ای ستودنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش کارنامه ای ستودنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید