اقدام پرسپولیس برای نصب تونل ضدعفونی در استادیوم آزادی

به گزارش وبلاگ فناوری، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران امروز شنبه به ریاست فریبرز محمودزاده برگزار گردید.

اقدام پرسپولیس برای نصب تونل ضدعفونی در استادیوم آزادی

در جریان این جلسه مقرر شد، تیم فوتبال پرسپولیس با پیراهن یک دست قرمز برای بازیکنان و سبز برای دروازه بان و یک دست سفید برای بازیکنان شاهین بوشهر و زرد برای دروازه بان آن تیم در زمین مسابقه حضور پیدا نمایند.

همچنین نماینده هیات فوتبال استان تهران با اشاره به اقدام تیم فوتبال پرسپولیس در شماره گذاری بطری های آب که در بازی قبل به منظور اقدامی بهداشتی صورت گرفت، از آن تقدیر کرد. ناظر مسابقه نیز با تائید این مطلب خواهان آن شد که دیگر تیم ها نیز نسبت به انجام این امر، اقدام نمایند. از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست، موضوع مجهز نبودن استادیوم آزادی به تونل ضد عفونی بود.

افشین پیروانی در جریان جلسه، به این مساله اعتراض کرد که چرا استادیوم آزادی به عنوان بزرگترین استادیوم کشور، بر خلاف پروتکل های بهداشتی اعلام شده، فاقد تونل ضد عفونی برای ورود اعضای تیم ها و عوامل برگزاری مسابقه است.

در پاسخ به این مساله، نماینده استادیوم آزادی حاضر در جلسه بیان کرد مجموعه ورزشی آزادی تعهدی در قبال این امر ندارد. در ادامه، محمودزاده نماینده فدراسیون در این مسابقه، از این که استادیوم آزادی به عنوان بزرگترین استادیوم ملی کشور چنین امکاناتی را تدارک ندیده است، ابراز تعجب کرد.

در نهایت افشین پیروانی بیان کرد باشگاه برای این بازی، نسبت به تدارک تونل ضدعفونی اقدام می نماید ولی خواهان آن شد که رسیدگی این موضوع، در دستور کار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال قرار بگیرد.

به گزارش وبلاگ فناوری، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 21 امشب با شاهین شهرداری بوشهر در استادیوم آزادی بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقدام پرسپولیس برای نصب تونل ضدعفونی در استادیوم آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام پرسپولیس برای نصب تونل ضدعفونی در استادیوم آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید