برای تجربه Darksiders Genesis روی استیدیا باید پول بیش تری پرداخت کنید

به گزارش وبلاگ فناوری، گوگل استیدیا از زمان عرضه خود با مسائل زیادی روبه رو شده است و این طور که به نظر می رسد، جریان اتفاقات عجیب این پلتفرم همچنان ادامه دارد. در روز پنچ دسامبر، THQ Nordic و استودیو Airship Syndicate بازی Darksiders Genesis را برای استیدیا منتشر کردند. با این حال، این نسخه از بازی در مقایسه با نسخه کامپیوتری ده دلار گران تر است!

برای تجربه Darksiders Genesis روی استیدیا باید پول بیش تری پرداخت کنید

زمانی که استیدیا منتشر شد، گوگل به مشترکین Stadia Pro روی بعضی از بازی ها تخفیف می داد؛ برای مثال، آثاری مثل Assassins Creed Odyssey و (Tomb Raider (2013 تا 50 درصد برای این دسته از کاربران تخفیف خوردند. اما حالا استیدیا هیچ گونه تخفیفی برای Darksiders Genesis در نظر نگرفته است. نسخه استیدیای بازی با قیمت 40 دلار عرضه شده است. در این بین اگر بازی را از استیم پیش خرید می کردید، خرید آن تنها 25.5 دلار برای تان آب می خورد که این رقم حدود 15 دلار از نسخه استیدیا ارزان تر است. با این حال، حتی اگر بازی را هم پیش خرید نکردید، همین الان می توانید آن را از فروشگاه هایی مثل استیم، GOG و Humble با قیمت 30 دلار تهیه کنید.

وقتی که از شرکت THQ Nordic درباره تفاوت قیمت بازی بین پلتفرم های مختلف پرسیده شد، سخنگوی این کمپانی در جواب گفت که THQ درباره سیاست های قیمت گذاری خود صحبتی نمی کند. Darksiders Genesis تنها یکی از 24 بازی موجود این پلتفرم است و عرضه آن با قیمت بیش تر کمی عجیب به نظر می رسد.

Darksiders Genesis هم اکنون برای کامپیوتر و گوگل استیدیا منتشر شده است.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "برای تجربه Darksiders Genesis روی استیدیا باید پول بیش تری پرداخت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای تجربه Darksiders Genesis روی استیدیا باید پول بیش تری پرداخت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید