برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و دانش بنیان

به گزارش وبلاگ فناوری به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سیداحمد معتمدی در مراسم بزرگداشت روز کارمند گفت: قرار دریافت میان 100 برتر کشور تا سال 1404 و تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم از اهداف راهبردی این دانشگاه است.

برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و دانش بنیان

وی اضافه نمود: دانش آموختگان و قریب به چهار و نیم میلیون دانشجوی این کشور به طور قطع یک مزیت و فرصت بزرگ برای کشور به شمار می روند.

وی مطرح نمود: این نعمت خدادادی سبب گردیده که ایران به کشور قدرتمند و ریشه دار تبدیل گردد به نحوی که می بینیم قدرتی مانند آمریکا و یا کشورهای منطقه همگی جمع گردیده اند تا بتوانند این توانایی را مهار نمایند.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه نمود: پیش از این دوره دانشگاه امیرکبیر در فراوری علم و در بخش کمیت در میان دانشگاه های صنعتی رتبه های اول و دوم را دارا بود که در این دوره نیز این روند طی گردیده و همچنان رتبه اول را در بین دانشگاه های صنعتی داریم.

معتمدی با اشاره به بخش رتبه بندی در حوزه فراوری علم و در بخش کیفیت اظهار داشت: پیش از این دوره 4 ساله در این حوزه رتبه راضی نماینده ای نداشتیم و به استناد مراجع ذی صلاح در این زمینه اکنون با فاصله زیادی نسبت به دیگر دانشگاه ها در بخش کیفیت فراوری علم نیز حائز رتبه اول گردیده ایم.

وی مطرح نمود: در حوزه های قراردادهای صنعتی و شرکت های دانش بنیان حرکت بسیار خوبی در دانشگاه شروع گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه دانشگاه امیرکبیر برای قراردادهای صنعتی و دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید