ترامپ: جلسه نمایندگان آمریکا و کره شمالی سازنده بود ، منتظر نشست بعدی با کیم جونگ اون هستم

به گزارش وبلاگ فناوری، رئیس جمهوری آمریکا تاکید نمود، دیپلمات های آمریکایی جلسه بسیار سازنده ای با مقام های کره شمالی داشتند و نشست اواخر فوریه با رهبر کره شمالی در شهر هانوی، پایتخت ویتنام برگزار خواهد شد.

ترامپ: جلسه نمایندگان آمریکا و کره شمالی سازنده بود ، منتظر نشست بعدی با کیم جونگ اون هستم

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا آدینه در پیامی توییتری نوشت: نمایندگان من همین الان کره شمالی را پس از یک جلسه بسیار سازنده ترک کردند و درباره تاریخ و زمان دومین نشست با کیم جونگ اون توافق شد. این نشست در هانوی ویتنام در تاریخ 27 و 28 فوریه انجام خواهد شد. مشتاق ملاقات رئیس کیم و پیشرفت مساله صلح هستم!

ترامپ در روزهای گذشته اعلام نموده بود که تاریخ دومین نشست با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی هشتم و نهم اسفند ماه و محل برگزاری آن هم ویتنام است اما شهر محل برگزاری نشست تعیین نشده بود.

وزارت خارجه آمریکا اعلام نموده است، استفان بیگان، نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی برای فراهم کردن مقدمات این نشست سه روز مذاکراتی در پیونگ یانگ داشت. به گفته آن، بیگان با کیم هیون چول، همتای کره ای خود توافق نموده است تا پیش از این نشست دوباره ملاقات داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، استفان بیگان و کیم هیوک چول، در مذاکراتشان در پیونگ یانگ از چهارشنبه تا آدینه درباره پیشبرد تعهدات نشست سنگاپور میان ترامپ و کیم جونگ اون برای خلع سلاح کامل، تغییر روابط آمریکا-کره شمالی و ایجاد صلح پایدار در شبه جزیره کره رایزنی کردند. بر اساس بیانیه وزارت خارجه آمریکا، هیچ اشاره ای به پیشرفت در مذاکرات نشده است.

منبع: انتخاب

به "ترامپ: جلسه نمایندگان آمریکا و کره شمالی سازنده بود ، منتظر نشست بعدی با کیم جونگ اون هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: جلسه نمایندگان آمریکا و کره شمالی سازنده بود ، منتظر نشست بعدی با کیم جونگ اون هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید