تصویر حضور یک تور گردشگری در لوکیشن سریال جنجالی چرنوبیل ، گردشگران به داخل نیروگاه هسته ای می روند

به گزارش وبلاگ فناوری، خبرگزاری فرانسه تصویری از حضور یک تور گردشگری در لوکیشن سریال چرنوبیل در لیتوانی را منتشر نموده است.

تصویر حضور یک تور گردشگری در لوکیشن سریال جنجالی چرنوبیل ، گردشگران به داخل نیروگاه هسته ای می روند

وبلاگ فناوری: سریال کوتاه چرنوبیل در ماه های گذشته حواشی زیادی در دنیای صنعت سریال، هنر و سیاست داشته است. این سریال پای گردشگران را نیز بیش از پیش به چرنوبیل باز نموده است.

همزمان با پخش سریال چرنوبیل، گردشگران زیادی برای بازدید از چرنوبیل و بقایای حادثه اتمی این شهر، راهی اوکراین شدند. بعضی آمار ادعا کردند که با پخش این سریال بازدید گردشگران از چرنوبیل بیش از 40 درصد افزایش یافته است اما گردشگران در این فاجعه جهانی، حاشیه هایی نیز ایجاد نموده اند. حواشی که حتی باعث اعتراض سازنده و نویسنده سریال چرنوبیل شد.

کریگ مازن، نویسنده و سازنده سریال کوتاه چرنوبیل درباره حضور گردشگران در چرنوبیل نوشت: این فوق العاده است که سریال موجی از گردشگران را به این منطقه محروم فرستاده است اما، بله من عکس هایی که از گردشگران منتشر شده را دیدم. اگر از آنجا بازدید می کنید یادتان باشد که یک فاجعه وحشتناک اتفاق افتاده، به قربانی ها و کسانی که رنج بردند، احترام بگذارید.

علاوه بر محل اصلی واقعه چرنوبیل، محل های فیلمبرداری این سریال نیز مورد توجه قرار گرفته اند به طوری که تورهای گردشگری به این لوکیشن ها نیز برگزار می گردد.

خبرگزاری فرانسه تصویری از یک راهنمای تور که گردشگران را به داخل نیروگاه هسته ای غیرفعال ایگنالینا در شهر ویساگیانس لیتوانی راهنمایی می نماید را منتشر نموده است. این نیروگاه هسته ای در لیتوانی از لوکیشن های اصلی در سریال تلویزیونی چرنوبیل ساخت شبکه HBO بود.

منبع: چمدان

به "تصویر حضور یک تور گردشگری در لوکیشن سریال جنجالی چرنوبیل ، گردشگران به داخل نیروگاه هسته ای می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر حضور یک تور گردشگری در لوکیشن سریال جنجالی چرنوبیل ، گردشگران به داخل نیروگاه هسته ای می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید