آشنایی با جاذبه های آمستردام: موزه Rijksmuseum

به گزارش وبلاگ فناوری، Amsterdams Rijksmuseum بزرگ ترین موزه هنر و تاریخ در هلند است. این موزه بزرگ با نزدیک به یک میلیون شی در مجموعه دائمی خود، هر ساله هزاران بازدیدکننده را به سوی خود جذب می نماید و آن را به یکی از جاذبه های فرهنگی شهر تبدیل نموده است.

آشنایی با جاذبه های آمستردام: موزه Rijksmuseum

برخی از این اشیا به طور منظم در معرض نمایش برای گردشگران تور اروپا قرار می گیرند در حالی که بسیاری از قطعات موزه ها سفر به بخش های مختلف این سیاره را به نمایش می گذارند و به عنوان یک نمایشگاه موقتی در برخی از بهترین موزه های جهان ظاهر می شوند.

مجموعه موزه

در حالی که ویژگی های Rijksmuseum بسیاری از ژانرهای مختلف و بسیاری از مناطق را به خود اختصاص می دهد، معروف ترین قسمت از مجموعه آن، شاهکارهای هنری قرن هفدهم است که توسط مکتب شناخته گردیده به عنوان استادان هلند نقاشی گردیده است. این موزه خانه بیست و چهار خانه باشکوه رامبران به علاوه قطعاتی از ورمیر، هالس، و آستین است. بازدید کنندگان همچنین آثار نقاشان هلندی دیگر، از قرن پانزدهم تا قرن نوزدهم، و همچنین هنر را از طریق نمایش انواع مختلفی از آثار هنری که نماینده دولت هلند و ملت از قرون وسطی تا قرن بیستم هستند، به نمایش خواهند آورد. شما مجسمه سنتی، قطعات چینی، مبلمان، شیشه، جواهر، لباس، منسوجات، برنز و مس و بیشتر اتاق چاپ more.The را در هلند می بینید، هر چند بیشتر آن ها به خاطر of به نمایش دائم نیستند. با این حال، این موزه اغلب نقاشی های مختلفی را در نمایشگاه های موقت نشان می دهد که چند ماه طول می کشد. هنر شرقی Rijksmusuems بر روی مجموعه کاغذی یکی از بهترین ها در بخش هنرهای معاصر آسیا چین، چین، ژاپن، هند و اندونزی است که به خوبی نمایش داده گردیده اند. هر کشوری دارای فرم های متنوع و perse است و بازدیدکنندگان می توانند شاهکارهایی از قبیل سنگ اندونزیایی و چینی خوب چینی ببینند.

ساختمان موزه

این موزه در سال 1885 میلادی گشایش یافت و به سبک معماری گوتیک و رنسانس ساخته شد و به اندازه ای بزرگ بود که بتواند تعدادی از مجموعه های مختلف را که در اصل در سال 1916 - 1909 و 1913 - 1916 - به نمایش درآمد برای مجموعه هنر قرن نوزدهم اضافه شد. در دهه 1950، محوطه حیاط به نمایش در آمد. در طی بازسازی کنونی که قرار است تا سال 2009 ادامه یابد، حیاط ها بازسازی گردیده اند و یک ضمیمه مدرن به ساختمان اضافه خواهد شد.

به "آشنایی با جاذبه های آمستردام: موزه Rijksmuseum" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با جاذبه های آمستردام: موزه Rijksmuseum"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید