سه هواپیمای سوری تهدید به بمب گذاری شدند

به گزارش وبلاگ فناوری، ایرنا نوشت: تهدید به بمب گذاری در روسیه با وجود گسترش کرونا همچنان ادامه دارد و امروز چهارشنبه یک مقام هواپیمایی روسیه اعلام نمود که سه هواپیمای مسافربری در این کشور تهدید به بمب گذاری شدند.

سه هواپیمای سوری تهدید به بمب گذاری شدند

مقام هواپیمایی روسیه که نامش اعلام نشده است به خبرگزاری دولتی تاس گفت: افراد ناشناس، سه هواپیمای مسافربری را تهدید به بمب گذاری کردند.

وی اضافه نمود: افراد ناشناس پیغام هایی را به ایمیل فرودگاه بین المللی شرمتووای مسکو ارسال نموده و در آن از جاسازی بمب در سه هواپیما در مسیرهای کراسنویارسک -مسکو، پرم-مسکو و مسکو-سن پترزبورگ خبر دادند.

مقام هواپیمایی روسیه اعلام کرد که نخست در خصوص بمب گذاری هواپیمایی که از پرم به مسکو پرواز می کرد خبر داده شد اما بدون حادثه فرود آمد و هواپیمایی هم که از مسکو به سن پترزبورگ پرواز می کرد سالم به زمین نشست و همینک هواپیمایی از کراسنویارسک به مسکو پرواز می نماید در هواست.

در ماه مارس گذشته بارها هواپیماهای مسافربری روسی تهدید به بمب گذاری شدند اما تا به امروز هیچ حادثه ای در این مورد رخ نداده است.

تهدیدهای بمب گذاری به مساله ای امنیتی برای روسیه تبدیل شده است و هر سال هزاران تهدید به شکل ایمیل یا تهدیدهای تلفنی صورت می گیرد و مسائل فراوانی را برای صنعت هوایی این کشور بوجود آورده است.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "سه هواپیمای سوری تهدید به بمب گذاری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه هواپیمای سوری تهدید به بمب گذاری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید