غلبه سخت لایپزیگ بر باشاک شهیر در ترکیه

به گزارش وبلاگ فناوری، لایپزیش در ملاقات تماشایی از هفته پنجم لیگ قهرمانان مقابل باشاکشهیر در واپسین دقایق به پیروزی دراماتیک دست یافت.

غلبه سخت لایپزیگ بر باشاک شهیر در ترکیه

به گزارش وبلاگ فناوری به نقل از فارس، در شروع شب دوم از هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا، لایپزیش و کراسنودار مقابل رقبا پیروز شدند.

لایپزیش در ترکیه میهمان باشاکشهیر بود که با پیروزی 4 بر 3 زمین را ترک کرد. در این بازی تیم آلمانی ابتدا با دو گل پولسن 26 و موکیله 43 پیش افتاد اما قبل از خاتمه نیمه اول تیم ترکیه ای توسط قهوه چی در دقیقه 45 یکی از گل ها را جبران کرد. در نیمه دوم ترک ها انگیزه بالایی برای به تساوی کشاندن بازی داشتند اما اولمو در دقیقه 66 گل سوم لایپزیش را به ثمر رساند. باشاکشهیر با این گل انگیزه خود را از دست نداد و دو گل متوالی توسط قهوه چی در دقایق 72 و 85 به ثمر رساند. در شرایطی که بازی رو به خاتمه بود و به نظر می رسید این ملاقات با تساوی به خاتمه برسد سورلو در دقیقه 2+90 گل چهارم لایپزیش را به ثمر رساند تا تیم آلمانی به شکل دراماتیک به پیروزی برسد.

شاگردان ناگلزمن با این پیروزی 9 امتیازی شدند و در کنار منچستر یونایتدِ صدرنشین نهاده شدند.

در دیگر ملاقات دو تیم حذف شده رن و کراسنودار به مصاف هم رفتند که کراسنودار دقیقه 71 با گلزنی برگ به پیروزی رسید. کراسنودار با کسب اولین پیروزی در آستانه حضور در لیگ اروپا نهاده شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "غلبه سخت لایپزیگ بر باشاک شهیر در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلبه سخت لایپزیگ بر باشاک شهیر در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید