فعلا درباره جزئیات قرارداد مجیدی صحبت نمی کنم!

به گزارش وبلاگ فناوری، حجت نظری درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال و دستیارانش در این تیم، گفت: قرار شد ظرف یکی دو روز آینده مجیدی نکاتی که مدنظرش است را با مدیریت باشگاه در میان بگذارد و خیلی زود دستیارانش معرفی خواهند شد. درباره جزئیات قرارداد مثل مدت زمان و دستیاران نمی توانم چیزی بگویم.

فعلا درباره جزئیات قرارداد مجیدی صحبت نمی کنم!

وی اضافه نمود: به همه طرفداران قول می دهیم خیلی زود جزئیات را اعلام کنیم. تا وقتی جزئیات نهایی نشده است، از گفتن آن خودداری می کنیم چون هر گفته ای می تواند در توافق نهایی تاثیرگذار باشد!

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید نمود: می خواهم از محمود فکری و کادر او تشکر کنم. در باشگاه به این نتیجه رسیدیم که این ادامه همکاری امکان پذیر نیست و با توافق، فکری از باشگاه استقلال جدا شد. امروز توانستیم بعد از رای اکثریت اعضای هیات مدیره، فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی داشته باشیم.

نظری درباره مدت زمان قرارداد فرهاد مجیدی تاکید نمود: اجازه بدهید الان درباره این موضوع صحبت نکنم. امیدوارم این حضور، نویدبخش اتفاقات خوبی باشد.

وی از پاسخ به سئوالی درباره شرط بودن و نبودن پرویز مظلومی در کادر فنی استقلال خودداری کرد و گفت: اجازه بدهید درباره جزئیات صحبت نکنم. امیدوارم این تغییر خون تازه ای در رگهای استقلال باشد.

سخنگوی استقلال که با شبکه خبر مصاحبه می کرد، درباره دلایل جدایی مجیدی در خاتمه فصل گذشته و بازگشت دوباره او به استقلال گفت: باید هر چیزی را در زمان خودش آنالیز کنید. در آن دوره باشگاه استقلال استعفای مجیدی را پذیرفت. اتفاقاتی در خاتمه فصل قبل بخصوص در جام حذفی رخ داد که هم باشگاه و هم مجیدی مجبور به قطع همکاری شدند ولی شرایط کنونی ایجاب کرد که دوباره از ظرفیت او استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فعلا درباره جزئیات قرارداد مجیدی صحبت نمی کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا درباره جزئیات قرارداد مجیدی صحبت نمی کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید