محمدپور: می خواهم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم، شنبه آینده گچ دستم را باز می کنم

به گزارش وبلاگ فناوری، ملی پوش بوکس ایران گفت: تمام تلاشم را می کنم تا جزو تیم اعزامی به چین باشم تا بتوانم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم.

محمدپور: می خواهم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم، شنبه آینده گچ دستم را باز می کنم

سجاد محمدپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فناوری، در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی بوکس گفت: تمام بوکسورها با نحوه تمرینات سرمربی تیم ملی آشنا هستند و ما خودمان را با برنامه های کادرفنی وقف دادیم. پیش از این هم با استکی سابقه همکاری داشتم و امیدوارم با برنامه های کادرفنی بتوانیم برای مسابقات کسب سهمیه المپیک به اوج آمادگی برسیم.

وی در خصوص شرایط مصدومیت خود گفت: در مسابقات قهرمانی کشور بدشانسی گریبانم را گرفت و پیش از دیدار نیمه نهایی به علت شکستگی دست راست مجبور شدم از ادامه مسابقات انصراف دهم و هنوز هم این مصدومیت با من همراه است. صحبت هایی را با پزشک داشتم و به امید خدا روز شنبه هفته آینده گچ دستم را باز می کنم.

ملی پوش بوکس ایران در پاسخ به این سوال که برگزاری اردوهای تدارکاتی چه تاثیری روی فرایند آماده سازی تیم ملی دارد، شرح داد: همه انگیزه ملی پوشان بوکس را مقابل بوکسورهای خوب تیم ترکیه دیدند و واقعا برگزاری اردوهای مشترک به پیشرفت بوکسورها کمک می کند. امیدوارم تا پیش از شروع مسابقات گزینشی المپیک بازهم مسابقه تدارکاتی یا اردوی مشترک داشته باشیم چون این برنامه ها ما را از نظر روحی و جسمانی خیلی جلو خواهد انداخت.

محمدپور با اشاره به اینکه رسیدن به المپیک 2020 کار ساده ای نیست، اضافه نمود: دنبال بهانه تراشی نیستیم اما بهترین بوکسورهای دنیا در قاره آسیا هستند. در تمام اوزان بوکسورهای ازبکستان، قزاقستان، هند و در اوزان پایین تایلند و فیلیپین جزو تیم های خوب محسوب می شوند. با تمام اینها به جرات می گویم چیزی از رقیبان کم نداریم و برای کسب سهمیه نهایت تلاش خود را به کار می گیریم.

بوکسور وزن 57 کیلوگرم کشورمان در پایان گفت: فعلا هیچ بازیکنی نمی تواند با قاطعیت بگوید در ترکیب تیم ملی فیکس است چون کادرفنی تا آخرین لحظات پیگیر شرایط بوکسورها است تا بهترین نفرات به رقابت های کسب سهمیه اعزام شوند. تمام تلاشم را می کنم تا جزو تیم اعزامی به چین باشم تا بتوانم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدپور: می خواهم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم، شنبه آینده گچ دستم را باز می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدپور: می خواهم برای کسب سهمیه المپیک بجنگم، شنبه آینده گچ دستم را باز می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید