جهت هموار مدافع پرسپولیس برای جدایی، پشت پرده ناراحتی خلیل زاده چیست؟

به گزارش وبلاگ فناوری، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال جدایی از این تیم است.

جهت هموار مدافع پرسپولیس برای جدایی، پشت پرده ناراحتی خلیل زاده چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ فناوری، شجاع خلیل زاده از شرایط خود در پرسپولیس چندان راضی نیست و ممکن است در انتها فصل تصمیم بگیرد به یکی از پیشنهادات خارجی خود جواب مثبت دهد.

شجاع چند فصلی است که پیشنهادات رسیده از لیگ ستارگان قطر را رد می نماید اما این بار شاید او تصمیم جدیدی بگیرد. مدافع محبوب طرفداران پرسپولیس در کمال تعجب جزو آن دسته از بازیکنان اصلی تیمش است که کمترین دستمزد را می گیرد تا حدی که نفرات کناری او از جمله محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاری حدود دو برابر دستمزد او مبلغ قراردادشان است.

خلیل زاده برخلاف بعضی همبازیانش ابتدای فصل گذشته از جدایی برانکو ایوانکوویچ و تحت فشار قرار دریافت مدیران وقت پرسپولیس استفاده ابزاری ننموده و اولین بازیکنی بود که با حضور در ساختمان باشگاهش قرارداد خود را تمدید کرد.

این در حالی بود که بعضی دیگر از سرخپوشان به وسیله مدیر برنامه های خود صحبت از پیشنهادات چند میلیاردی از تیم های چینی، کره ای و حتی داخلی مطرح نموده و با تحت فشار قراردادن مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس در نهایت قرارداد 3 میلیاردی با این باشگاه امضا کردند. به خاطر همین قراردادهای سنگین است که این باشگاه برای پرداخت دستمزد بازیکنانش دچار مشکل شده است.

به هر شکل شجاع از شرایطی که در این فصل برایش رقم خود تا حدی دلخور است و ممکن است در صورت رسیدن پیشنهاد خوب خارجی این باشگاه را ترک کند.

نکته قابل توجه اینکه شجاع خلیل زاده دو بند برای جدایی در قراردادش دارد. اول اینکه او در صورتی که نیم فصل گذشته قصد ترک پرسپولیس را داشت باید یک میلیون دلار به این باشگاه پرداخت می کرد که طبیعتا زمان آن گذشت.

بند دیگر قرارداد او برای جابجایی تابستانی است. طبق این بند شجاع می تواند با پرداخت 400 هزار دلار قراردادش را فسخ و به بهترین پیشنهاد خود جواب مثبت دهد. با این حساب راه جدایی شجاع برای ترک پرسپولیس تقریبا هموار است. البته شاید فقط تیم های عربی و چینی حاضر به پرداخت پول رضایت نامه خلیل زاده شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهت هموار مدافع پرسپولیس برای جدایی، پشت پرده ناراحتی خلیل زاده چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت هموار مدافع پرسپولیس برای جدایی، پشت پرده ناراحتی خلیل زاده چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید