وقت کشی در فلسفه تراکتور نیست، گل گهر تیمی پر ستاره است

به گزارش وبلاگ فناوری، عباس چمنیان عصر شنبه بعد از برد 2 بر 1 تیمش برابر گل گهر سیرجان بیان نمود: این پیروزی را به هوادران خوب تراکتور و کسانی که همواره کنار تیم بودند و قلبشان برای این تیم تپیده تقدیم می کنم.

وقت کشی در فلسفه تراکتور نیست، گل گهر تیمی پر ستاره است

چمنیان ادامه داد: همانگونه که پیش بینی کرده بودیم بازی امروز فوق العاده سخت بود، این فصل تیم گل گهر جزو تیم های مطرح، با کیفیت و تأثیر گذار در مسابقات لیگ برتر است، مهرهای خیلی خوبی دارد و طبیعتاً در فضای شهر سیرجان با توجه به ارتفاعش بازی کردن کار ساده ای نیست.

مربی تراکتور تبریز در خصوص نکات فنی دو تیم گفت: امروز مجموعاً بچه ها خوب کار کردند، کنترل نقاط قوت تیم گل گهر که تیم خطرناکی است و همواره با ارسال توپ های بلند در بخش حمله خطرناک ظاهر می گردد، جز نقاط قوت ما بود و توانستیم این تیم را کنترل بکنیم و از فرصتهایی که به دست آمد استفاده کردیم.

دستیار شجاعی در خصوص نیمه اول و دوم این بازی بیان داشت: بعد از گلی که نیمه اول به ثمر رساندیم، در شروع نیمه دوم شاهد فشار تیم گل گهر بودیم و حریف به دنبال جبران گل خورده و تغییر نتیجه بود. اما مجدداً بچه های ما توانستند شرایط را عوض کنند که در نتیجه آن هم جریان بازی تغییر کرد، هم از فرصتی که به دست آمد استفاده کردیم و تغییر نتیجه هم رخ داد.

چمنیان درمورد آینده تیم تراکتور ابراز کرد: در بازی با استقلال متأسفانه شرایط خیلی خاصی رقم خورد و نتوانستیم از بازی خانگی نتیجه ای کسب کنیم، فکر می کنم که کسب سه امتیاز در خارج از خانه آن هم مقابل تیم گل گهر بسیار ارزشمند است چرا که می تواند ما را بالای جدول حفظ کند. حتماً برای بازی های آینده برنامه خواهیم داشت و سعی می کنیم که بازی به بازی جلو برویم و امیدوارم از کیفیتی که بچه ها امروز ارائه کردند، قطعاً در آینده هم نمایش داشته باشیم و انشاالله بتوانیم برای کسب 3 امتیاز استفاده کنیم.

اصلاً در فلسفه تراکتور وقت کشی نیست

وی در خصوص زد و خوردهای دقایق پایانی و وقت کشی های تیم تراکتور گفت: اصلاً در فلسفه تراکتور وقت کشی نیست، من فکر می کنم نوع بازی گل گهر برخوردهایی در زمین ما به وجود می آورد که طبیعتاً خیلی از مواقع این برخوردها منجر به ورود پزشک و یا درمان بازیکنان می شد که اصلاً در فلسفه تراکتور این نیست.

وی ادامه داد: در خصوص اتفاق آخر بازی هم من فکر می کنم یک بخشش طبیعی باشد ولی شروع کننده آن اتفاق بازیکن گل گهر بود. بهتر است بعضی مواقع که شرایط بازی آن طوری که می خواهیم پیش نمی رود، بازی جوانمردانه را پیش بگیریم تا به چهره زیبای فوتبال خدشه وارد نکنیم.

چمنیان در پاسخ سوال خبرنگاری که پرسید نظرتان در خصوص بازیکن مربی چیست؟ عنوان کرد: بحث بازیکن مربی استثنائاً در خصوص بعضی از افراد به طور خاص شاید صدق کند، آن کسی که قرار است چنین جایگاهی داشته باشد، طبیعا باید از ویژگی های متفاوتی برخوردار باشد.

وی ادامه داد: آخرین تجربه بازیکن مربی به علی دایی برمی گردد که جزو شاخص ترین و خاص ترین بازیکنان فوتبال ما بوده و فکر می کنم مسعود شجاعی با توجه به ویژگی های که دارد علاوه بر این که یک ظرفیت برای تراکتور است، برای آینده فوتبال کشورمان هم می تواند یک ظرفیت بی نظیر باشد. به خاطر ویژگی های شخصیتی و فنی تجربیات فوق العاده ارزشمند و قابل توجه ای دارد و کمتر کسی است که در سه دوره جام جهانی، صد بازی در لیگ اسپانیا لالیگا و لیگ های معتبر و 4 دوره جام ملت های آسیا حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: هیچ بازیکنی در طول تاریخ فوتبال ایران، این چنین قابلیت های نداشته است؛ ویژگی های فنی مسعود شجاعی ویژگی های قابل احترام و قابل توجه ای است. خود شجاعی هم دنبال این است که دوره های مربیگری را بر اساس نیاز طی کند و تا زمانی که خودش صلاح بداند با همراهی مجموعه کادر فنی و مجموعه باشگاه تلاش ما بر این است ضمن ارائه فوتبال زیبایی خواسته هواداران که کسب نتیجه است را محقق کنیم.

چمنیان در پایان در خصوص مصدومیت اخباری دروازه بان تیم تراکتور افزود: در اثر برخوردی که رخ داد بینی اخباری دچار شکستگی شد البته به بیمارستان اعزام شد، امیدوارم خیلی آسیب دیدگی جدی نباشد.

وی ادامه داد: حبیب فرعباسی یکی از دروازه بانان خوب لیگ ما است، در فصل گذشته هم جزو بازیکنانی بود که برای تیم نفت مسجد سلیمان خیلی مؤثر ظاهر شد و توانست با تمرکز و با کیفیت جای محمدرضا اخباری را پر کند.

چمنیان بیان نمود: اینکه ما در پست های مختلف بازیکنانی داریم که در صورت نیاز استفاده گردد یکی از ویژگی های تیم ما است، نباید فراموش بکنیم که تیم گل گهر هم تیم پر ستاره ای است، جزو باشگاهایی است که توانسته مهرهای خیلی خوب و مؤثری را به خدمت بگیرد، که همه اینها در واقع نوید این را می دهد که ما انتظار این را داشته باشیم که کیفیت لیگ ما کیفیت بالای داشته باشد.

وی همچنین از مجموعه باشگاه گل گهر به دلیل میزبانی و شرایط خوبی که برای مسابقه فراهم کردند، تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "وقت کشی در فلسفه تراکتور نیست، گل گهر تیمی پر ستاره است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقت کشی در فلسفه تراکتور نیست، گل گهر تیمی پر ستاره است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید