پاسخ ناظم الشریعه به انتقادات: در تیم ملی بازیکن گمنام نداریم، بپرسید گیولی کجا بوده است

به گزارش وبلاگ فناوری، سرمربی تیم ملی فوتسال در واکنش به دعوت از بازیکن گمنام گفت: بروید بپرسید این بازیکن کجا بازی نموده است.

پاسخ ناظم الشریعه به انتقادات: در تیم ملی بازیکن گمنام نداریم، بپرسید گیولی کجا بوده است

به گزارش وبلاگ فناوری، حضور دو بازیکن در تیم ملی فوتسال درحالی که تیم باشگاه ندارند، باعث ایجاد شائبه و طرح انتقاداتی علیه محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی شد. دانیال گیولی و حمیدرضا ره انجام که با وجود گذشت شش هفته از لیگ برتر بازی ننموده اند، دو بازیکنی هستند که در فهرست 18 نفره تیم ملی فوتسال گنجانده گردیده اند.

ناظم الشریعه در گفت وگو با وبلاگ فناوری، درباره دلیل دعوت از این دو بازیکن شرح داد: دانیال گیولی دو سال پیش در تیم ملی امید و دانشگاه آزاد بازی می کرد و بروید بپرسید پارسال هم کجا بوده است. ما 60 بازیکن را دعوت نموده بودیم که گیولی نیز بین آن ها بود و بعد از ارزیابی وضعیت، به اردوی جدید نیز دعوتش کردیم. این که او بازیکن گمنامی است، درست نیست. حمیدرضا ره انجام نیز به دلیل مشکل خدمت سربازی اش نتوانسته در لیگ بازی کند. او در مرحله قبلی اردوهای ما بود و اگر در اردوی فعلی دعوتش نمی کردیم، نمی گفت چرا مرا دعوت نکردند؟ البته قبول دارم ره انجام در شرایط مسابقه قرار ندارد و اگر در تمرین ها وضعیت خوبی نداشته باشد، مرحله بعدی دعوتش نمی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین درباره عدم دعوت از مهدی جاوید، فرهاد توکلی و احمد اسماعیل پور به دلیل خداحافظی آن ها از تیم ملی گفت: ما سعی می کنیم کار درست را انجام دهیم. نیازی نبود این بازیکنان در اردو باشند. ضمن این که جاوید و توکلی در جام باشگاه های آسیا بازی کردند و اسماعیل پور هم به دلیل حضور در لیگ چین خسته بود. هیچ مشکلی از این بابت نداریم و قطعا از این بازیکنان برای تورنمنت تبریز دعوت خواهد شد. همچنین اصغر حسن زاده که کاپیتان تیم ملی است به دلیل حضور در جام باشگاه ها از اردوهای بعدی به تیم دعوت خواهد شد.

او همچنین با اشاره به اتمام مرحله نخست اردوی تیم ملی فوتسال در مرکز ملی فوتبال اظهار کرد: اردو ما از عصر شنبه شروع و صبح امروز (دوشنبه) به اتمام رسید. مرحله بعدی نیز از 10 تا 12 شهریور و 24 تا 27 شهریور برگزار خواهد شد. تعدادی از بازیکنانی که در مرحله اول دعوت گردیده بودند در مراحل بعدی نیز حضور خواهند داشت.

ناظم الشریعه در خاتمه و در پاسخ به این پرسش که سطح مسابقات لیگ برتر در شش هفته ابتدایی را چطور ارزیابی می نماید به وبلاگ فناوری گفت: این که مسابقات به صورت پلی آف برگزار می گردد، خوب است. هرچند حساسیت بازی های ابتدایی لیگ را کاهش داده اما در مجموع تعداد بازی ها زیاد گردیده و به نفع لیگ است. من نیز دو بازی را بین تیم های مقاومت البرز با مس و اهورای بهبهان با شهروند ساری مشاهده کردم. در بازی اول مس به نظرم خسته بود اما بازی کیفیت خوبی داشت. بازی شهروند و اهورا هم خوب بود اما به اعتقادم بازی ها رفته رفته بهتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پاسخ ناظم الشریعه به انتقادات: در تیم ملی بازیکن گمنام نداریم، بپرسید گیولی کجا بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ ناظم الشریعه به انتقادات: در تیم ملی بازیکن گمنام نداریم، بپرسید گیولی کجا بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید