پزشکان نقش بزرگی در راهنمایی و اصلاح رفتارهای جامعه دارند

به گزارش وبلاگ فناوری، سید شهاب الدین چاوشی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامی داشت روز پزشک در سمنان، ضمن بیان اینکه پزشکان در زمره مؤثرترین اقشار جامعه هستند، تأکید کرد: پزشک قبل از اینکه مردم به دانش او احتیاج داشته باشند، به رفتار نیک او احتیاجمند هستند چراکه در آرامش روحی و روانی بیمار تأثیرگذار است و صدالبته رفتار مدیرانی که با پزشکان سروکار دارند، باید به مراتب بهتر باشد.

پزشکان نقش بزرگی در راهنمایی و اصلاح رفتارهای جامعه دارند

وی اضافه کرد: اگر یک کارمند آموزش وپرورش و یا رئیس این نهاد، کوچک ترین بی احترامی در حق معلمان داشته باشد، نتیجه آن به رفتار معلمان در کلاس با فرزندانمان بازمی گردد و لذا هر بی احترامی به پزشکان نیز به افراد جامعه بازمی گردد.

پزشکان علل الشباب رضایت خداوند

استاندار سمنان بیان نمود: پزشکان از رنج مردم می کاهند و لبخند را به لب ایشان می نشانند و این توفیق خدمت رسانی به مردم محسوب می گردد که در درگاه حق تعالی اصلاً مقوله ای کم ارزش نیست.

چاوشی بیان نمود: حد نارضایتی از پزشکان در جامعه اندک است لذا می توان گفت جامعه برای پزشکان احترام قائل است، امروز خوشبختانه جامعه ما خادمان خودش را می شناسند و می داند که پزشکان علل الشباب خداوند برای آرامش مردم هستند.

وی اضافه کرد: برای ماندگار شدن در دل های مردم باید به یاد داشته باشیم که پیامبر(ص) با مهربانی توانست انسان های نیمه وحشی جزیره العرب را آنچنان رئوف کند که در دنیا زبانزد شوند و پزشکان نیز به شرطی در دل های ماندگار می شوند که حسن خلق داشته باشند.

استاندار سمنان در انتها ضمن بیان اینکه هر موضوعی که باعث رنجش پزشکان گردیده با پیگیری شخص بنده در استان همراه خواهد شد، گفت: از پزشکان می خواهم که پاسخ این سوال که اگر جای استاندار سمنان بودید چه می کردید؟ را برای من پیامک نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پزشکان نقش بزرگی در راهنمایی و اصلاح رفتارهای جامعه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشکان نقش بزرگی در راهنمایی و اصلاح رفتارهای جامعه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید