کرونا، فرصتی برای دشمن شناسی

به گزارش وبلاگ فناوری، در هنگامه سختی ها و در میدان کارزارها می توان دوستان و دشمنان را بهتر و عمیق تر شناخت.دوست واقعی در شرایط سخت یاور می شود و از شدت مسائل می کاهد یا حداقل باری اضافه نمی کند.

کرونا، فرصتی برای دشمن شناسی

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ فناوری، مهدی فضائلی طی یادداشتی در روزنامه صبح نو نوشت : در هنگامه سختی ها و در میدان کارزارها می توان دوستان و دشمنان را بهتر و عمیق تر شناخت.

دوست واقعی در شرایط سخت یاور می شود و از شدت مسائل می کاهد یا حداقل باری اضافه نمی کند اما دشمن، تازه فرصت را مغتنم شمرده و نه تنها مرحمی بر زخم نمی گذارد بلکه چون مگس بر زخم می نشیند و نیش می زند و آزار می دهد!

امروز ملت پُرتاب ایران که در کارزار با تحریم های بی سابقه غرب به سرکردگی آمریکا بود، در معرض تهاجم ویروس منحوس کرونا نیز قرار گرفته است.

در این میان رسانه های وابسته به آمریکا، انگلیس و سعودی سر از پا نشناخته، فرصت را مغتنم شمرده و لحظه به لحظه تلاش می کنند درد و رنج ناشی از کرونا را صدچندان کنند!

این روزها همه کارشناسان به مردم توصیه می کنند برای افزایش ایمنی بدن شان از اضطراب و ترس و ناامیدی پرهیز کنند و از هرآنچه چنین پیامدهایی دارد، اجتناب کنند.

در این شرایط اما رسانه های وابسته به نظام سلطه همه تلاش شان دامن زدن به اضطراب، ترس و ناامیدی ملت ایران است.

این رسانه ها تاب آوری ملت ایران را نشانه گرفته اند و می کوشند از آب گل آلود توسط ویروس کرونا، ماهی فتنه بگیرند!

به این تلاش خصمانه و رذیلانه که نه اولین بار است و نه آخرین مرتبه، اضافه کنید دروغ گفتن را.

رهبر حکیم انقلاب اسلامی در روز 13 اسفند و در برنامه درختکاری، به وضوح ضمن تصریح و تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عمل به نظر متخصصان و فریضه دانستن این دستورات، توصیه هایی هم مبنی بر استمداد از خداوند و توسل به ائمه اطهار و نبی مکرم اسلام داشتند.

این دو توصیه که نشات گرفته از دو ویژگی شاخص مکتب امام؟ره؟ و اسلام ناب یعنی عقلانیت و معنویت بود توسط رسانه های معاند فارسی زبان از جمله صدای آمریکا و ایران اینترنشنال با وقاحت تمام تحریف شد.

از آنجایی که این رسانه ها می دانند ترکیب عقلانیت و معنویت چه زیبایی ای را به نمایش می گذارد و هر انسان سلیم النفسی را مجذوب خود می کند، بخش تاکیدات بر توصیه های کارشناسان و متخصصان را سانسور و با پخش توصیه های معنوی به استهزای آن پرداختند.

طنز ماجرا اینکه این رفتار غیر حرفه ای و ضداخلاقی از سوی رسانه هایی اجرا شده که جمهوری اسلامی ایران و رسانه های آن را به دروغگویی متهم می کنند! زمان دست و پنجه نرم کردن با مسائل و از جمله گیر و دار مشاخصه ملت صبار و شکور ایران عزیز با کرونا، فرصت مغتنمی است برای دشمن شناسی.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرونا، فرصتی برای دشمن شناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، فرصتی برای دشمن شناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید