همه اخبار و مقاله ها

چگونه می توان جلسات کاری جذاب تری داشت

از همان زمان که کارگروهی و سازمان ها شکل گرفته اند، انواع مختلف جلسات نیز رواج داشته اند، از جلسات فرد با فرد و جلسات تیمی گرفته تا جلسات عمومی در سطح سازمان و جلسات دوره ای و توجیهی. با این همه در سال های اخیر و پس از فراگیری تکنولوژی های دیجیتال در سازمان...

21 اردیبهشت 1400

فارن پالیسی: طرح آمریکا کاهش برخی تحریم ها مقابل پایبندی ایران به تعهدات برجامی است

یک نشریه آمریکایی نوشت که انتظار میرود واشنگتن طرحی را به ایران پیشنهاد دهد که به ازای کاهش برخی تحریم ها، تهران به تعهدات برجامی خود بازگردد.

20 اردیبهشت 1400

هنوز زود است درباره دیدار پوتین و بایدن صحبت کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین با بیان اینکه در حال بررسی پیشنهاد واشنگتن برای دیدار رؤسای جمهور روسیه و آمریکا در کشوری بی طرف هستند، گفت اما صحبت کردن درباره این دیدار فعلا زود است.

18 اردیبهشت 1400

بسته حمایت از صادرات غیرنفتی امسال تدوین شد

به گزارش خبرنگاران، احسان قمری گفت: بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1400 با رویکرد شعار سال و با هدف پشتیبانی و مانع زدایی از فراوری صادراتی تدوین و توسط ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ابلاغ خواهد شد.

17 اردیبهشت 1400

اعتراض ایران به اقدامات غیرقانونی اتحادیه اروپا

تهران (پانا) - مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به اقدام غیر قانونی اتحادیه اروپا در مورد تحریم حقوق بشری تعدادی از مقامات و نهادهای جمهوری اسلامی ایران به سفیر پرتغال اعلام شد.

15 اردیبهشت 1400

اهدای دسته موز به جای دسته گل به ورزشکاران

یکی از ملی پوشان زن دوچرخه سواری از اهدای دسته موز به جای دسته گل برای حفظ استقامت ورزشکاران اطلاع داد.

13 اردیبهشت 1400

رونمایی از کراس اوور جدید؛ به زودی، تولید 130 هزار دستگاه خودرو بیشتر از سال گذشته خبرنگاران

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، از افزایش سهم تولیدات متعلق به برند ایران خودرو در سال1400 خبر داد و گفت: در صدد هستیم با تداوم فرایند طراحی و توسعه محصولات جدید، سهم سایر برندها را در سبد محصولات کاهش داده و سهم برند ایران خودرو را از 27 درصد به 40 درصد...

12 اردیبهشت 1400

قیمت مصوب مرغ افزایش پیدا کرد خبرنگاران

بر اساس تصمیم قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده از کیلویی 20 هزار و 400 به کیلویی 24 هزار و 900 تومان افزایش یافت.

11 اردیبهشت 1400

نخستین بازی آل کثیر در پرسپولیس بعد از 6 ماه محرومیت

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر امروز شنبه میهمان تیم پدیده مشهد بود. این بازی جدا از نتیجه آن و تاثیرش در معادلات بالای جدول، برای پرسپولیسی ها از یک نظر خاص بود.

10 اردیبهشت 1400

جنگل سینجی یا جنگل چاقوها در ماداگاسکار

جنگلها از نظر گردشگری کم تر بعنوان یک جاذبه مورد توجه قرار میگیرند و معمولاً یک رودخانه، آبشار، اثر تاریخی و... در بین جنگل است که سبب میشود جمعیت زیادی وارد جنگل شوند. بهرحال جنگل ها برای برخی افراد، مظهر زیبایی هستند و برای برخی برعکس مکانی وحشتناک.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران نیمی از داوطلبان عضویت در شوراهای شهر خراسان رضوی کارمند و کسبه هستند

مشهد- خبرنگاران- سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: کارمندان و کسبه به ترتیب 30 و 26 درصد از مجموع داوطلبان ثبت نام شده برای عضویت در شوراهای شهر این استان را تشکیل می دهند.

7 اردیبهشت 1400

هشدار یونیسف درباره تاثیر خشونت های کنگو بر شرایط بچه ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، یونیسف با صدور بیانیه ای گفت: جان و آینده بیش از 3 میلیون کودک در جمهوری دموکراتیک کنگو در معرض خطر قرار گرفته است ولی جامعه جهانی به این فاجعه هیچ توجهی نمی کند.

6 اردیبهشت 1400

توزیع دسته چک های جدید در بانک ها

سخنگوی اجرای قانون جدید چک از توزیع دسته چک های جدید در بانک ها خبر داد.

5 اردیبهشت 1400

سیارک بزرگی امروز از نزدیکی زمین عبور کرد

یک سیارک عظیم به عرض 340 متر ساعت یک و 15 دقیقه بامداد امروز شنبه (ششم مارس - 16 اسفند) به وقت گرینویچ از فاصله 16 میلیون کیلومتری زمین عبور کرد.

4 اردیبهشت 1400

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی: لیگ برتر فوتبال تعطیل نمی شود

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از پیگیری رقابت های لیگ برتر فوتبال خبر داد.

2 اردیبهشت 1400

خبرنگاران سازمان های محلی نقش مهمی در مدیریت حوادث و سوانح دارند

تهران - خبرنگاران - استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی با بیان اینکه سازمان های محلی نقش مهمی در مدیریت سوانح دارند، گفت: باید اطلاعات مربوط به ریسک حوادث و سوانح در دسترس این سازمان ها باشد تا آنها بتوانند از چنین اطلاعاتی استفاده نمایند....

1 اردیبهشت 1400

گوشی قاپی و جیب بری در صدر جرائم شهر زیرزمینی خبرنگاران

رئیس پلیس مترو تهران عظیم با اشاره به آخرین آمار جرائم اجرا شده و دستگیری ها در مترو، گفت: گوشی قاپی و جیب بری دو جرم شایع در شهر زیر زمینی تهران است.

31 فروردین 1400

پنتاگون: مأموریت ما در یمن مبارزه با داعش است!

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مدعی شد که مأموریت این کشور در یمن مبارزه با داعش است و این مأموریت ادامه خواهد داشت.

30 فروردین 1400

مجوز امریکا به عراق برای پرداخت بدهی ایران

به گزارش خبرنگاران، رئیس دفتر روزنامه واشنگتن پُست در بغداد به نقل از سخنگوی دولت آمریکا خبر داد، واشنگتن به عراق به منظور پرداخت بدهی های خود به ایران، معافیت 120 روزه داد.

29 فروردین 1400

اجباری شدن مشاوره پیش از ازدواج؛ آری یا خیر؟

مدت هاست که بحث اجباری شدن مشاوره پیش از ازدواج داغ شده و علیرغم تاکید مسئولان ذیربط همچنان به دلیل وجود مشکلاتی این امر محقق نشده است.

28 فروردین 1400
تعداد: (917)