آخرین تحولات قیمت خودرو در بازار پایتخت

به گزارش وبلاگ فناوری، خبرنگاران: در نخستین روز فعالیت بازار خرید و فروش خودرو قیمت های جدید انواع خودروهای داخلی در بازار اعلام شد.

آخرین تحولات قیمت خودرو در بازار پایتخت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با گذشت یک ماه از سال جدید و بازگشایی بازار خرید و فروش خودرو انواع مدل های خودرو افزایش قیمت چند میلیونی را تجربه کردند که در این بین می توان به خودرو سمند ال ایکس اشاره کرد که قیمت آن در اواخر اسفند ماه 97 میلیون تومان بوده است و امروز قیمت این خودرو با افزایش 16 میلیون تومانی به 113 میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس یکی دیگر از خودروهایی است که از افزایش قیمت ها در امان نمانده است و قیمت آن طی یک ماه با افزایش 23 میلیونی از 115 میلیون تومان به 138 میلیون تومان رسیده است، سایر انواع مدل های پژو مثل پژو 206 تیپ 2 نیز افزایش قیمت را تجره کردند و قیمت این خودرو طی یک ماه گذشته به 120 میلیون تومان رسیده است.

سایر انواع خودروها نیز هر کدام افزایش قیمت داشته اند به عنوان مثال خودرو رانا با افزایش 13 میلیون تومانی به قیمت 108 میلیون تومان رسیده است و پژو 2008 نیز با افزایش چند ده میلیون تومانی از اسفند سال گذشته امروز به قیمت 475 میلیون تومان رسید.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

منبع: اقتصادنیوز

به "آخرین تحولات قیمت خودرو در بازار پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تحولات قیمت خودرو در بازار پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید