امامی: دچار وسواس تمرینی شده ایم، نباید اجازه دهیم ترس به ما غلبه کند

به گزارش وبلاگ فناوری، دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در سال 2019 گفت: این روزها بیشتر نگران تمرینات خودمان هستیم و به خاطر تعطیلی اردوی تیم ملی، دچار نوعی وسواس شده ایم.

امامی: دچار وسواس تمرینی شده ایم، نباید اجازه دهیم ترس به ما غلبه کند

یونس امامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فناوری درباره شرایط تمریناتش در زمان تعطیلی اردوی تیم ملی آزاد گفت: ما که تمرینات مان را دنبال می کنیم، چاره ای نیست، چون مسابقات گزینشی را در پیش داریم و نمی شود تمرین را کنار گذاشت. اگر بتوانیم باشگاه باز پیدا کنیم، آنجا می رویم. فعلاً قرار است به باشگاه علیرضا کریمی بروم و با هم تمرین کنیم.

وی تأکید کرد: ما که همه نکات بهداشتی را رعایت می کنیم. به هرحال اردوی تیم ملی لغو شده است و چیزی هم مشخص نیست. نمی دانیم مسابقات قرار است کِی و کجا برگزار شود.

ملی پوش وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان با اشاره به شرایط فعلی جامعه و جو ترسی که به خاطر شیوع کرونا ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: اول اینکه همه باید کمتر از خانه خارج شویم و اگر می توانیم و کار ضروری نداریم، در خانه بمانیم و بهداشت فردی را رعایت کنیم. هر کسی چیزهایی که برای پیشگیری از کرونا گفته می شود را رعایت کند هم خودش و هم اطرافیانش را از شر این بیماری نجات می دهد.

وی ادامه داد: در عین حال هم نباید خیلی بترسیم. اگر به اصول بهداشتی توجه شود، واقعاً اینقدر هم بیماری وحشتناکی نیست. نباید اجازه دهیم ترس بر ما غلبه کند. در خبرها دیدم که یک هندی، وقتی فهمید دچار سرماخوردگی شده است، از ترس کرونا، سکته کرد. همان طور که مثلی داریم که ترس برادر مرگ است، باید حواس مان باشد بیش از حد به این موضوعات فکر نکنیم تا ان شاءالله به شرایط عادی زندگی برگردیم.

امامی در خاتمه گفت: این روزها بیشتر نگران تمرینات خودمان هستیم. دچار نوعی وسواس شده ایم و فکر می کنیم باید خیلی هم بیشتر تمرین کنیم که این تعطیلی اردوی تیم ملی، روی کارمان تأثیری نگذارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامی: دچار وسواس تمرینی شده ایم، نباید اجازه دهیم ترس به ما غلبه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: دچار وسواس تمرینی شده ایم، نباید اجازه دهیم ترس به ما غلبه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید