حضور سانچس و اشکرینیار و غیبت احتمالی لوکاکو در مصاف اینتر و رئال مادرید

به گزارش وبلاگ فناوری، تیم فوتبال اینتر برای مصاف حساس خارج از خانه خود مقابل رئال مادرید بال شیلیایی و مدافع اهل اسلواکی اش را در اختیار خواهد داشت اما احتمالاً نمی تواند روی یاری مهاجم بلژیکی اش حساب کند.

حضور سانچس و اشکرینیار و غیبت احتمالی لوکاکو در مصاف اینتر و رئال مادرید

به گزارش وبلاگ فناوری، الکسیس سانچس بال شیلیایی تیم فوتبال اینتر به تمرینات این تیم برگشته است و این شانس را دارد که در ترکیب اصلی این تیم برای بازی فردا شب (سه شنبه) مقابل رئال مادرید به میدان برود. طبق گزارش نشریه توتومرکاتووب، سانچس که از زمان بازگشتش از اردوی تیم ملی شیلی مصدوم بود اکنون آماده شده است و می تواند همراه با سایر شاگردان آنتونیو کونته به مادرید سفر کند.

در همین حال یکی دیگر از مهره های کلیدی اینتر در خط دفاعی، میلان اشکرینیار هم پس از مدتی طولانی خانه نشینی به دلیل ابتلا به کرونا، به فهرست بازیکنان نراتزوری برگشته و می تواند به مادرید سفر کند. او نیز مانند سانچس از زمان بازی های ملی ماه اکتبر از میادین دور بوده است.

کونته اما در خط حمله اش باید فکری برای پر کردن جای خالی روملو لوکاکو کند چرا که رسیدن این مهاجم بلژیکی به بازی فردا شب به چیزی مانند یک معجزه احتیاج دارد. طبق گزارش توتواسپورت کونته نه تنها برای بازی مقابل رئال مادرید بلکه ممکن است برای بازی هفته آینده مقابل آتالانتا در سری A هم نتواند روی لوکاکو حساب کند.

تیم های رئال مادرید و اینتر فردا شب (سه شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم آلفردودی استفانوی شهر مادرید به مصاف یکدیگر می فرایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور سانچس و اشکرینیار و غیبت احتمالی لوکاکو در مصاف اینتر و رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور سانچس و اشکرینیار و غیبت احتمالی لوکاکو در مصاف اینتر و رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید