سلامتی و پزشکی

اهدای 11 تن تجهیزات پزشکی ایران به افغانستان

مقامات وزارت بهداشت افغانستان اعلام کردند که ایران 11 تن تجهیزات پزشکی را برای مبارزه با ویروس کرونا به این کشور کمک کرده است.

11 مرداد 1399

ارجحیت چادر به اقامتگاه غیرمجاز

وزارت میراث فرهنگی آموزش های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب 70 توصیه منتشر نموده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به اقامت در مراکزاقامتی غیرمجاز ارجحیت دارد.

11 مرداد 1399

خبرنگاران کلاس اول از ماندگارترین سال های تحصیل است

رشت - خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: کلاس اول از ماندگارترین ایام تحصیل است که در ذهن ها باقی می ماند.

8 مرداد 1399

3424 مبتلا به کرونا درتاجیکستان

وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی تاجیکستان از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور به 3424 نفر خبر داد.

7 مرداد 1399

مردم با نصب اپ ماسک آماده مقابله با خیز دوباره کرونا باشند

با شیوع کرونا ایران نیز در راستای بسیاری از کشورهای پیشرفته استفاده از فناوری را برای مهار این ویروس در برنامه خود قرار داد. در این راستا تیمی متشکل از متخصصان حوزه ای تی دانشگاه صنعتی شریف اپلیکیشنی را نوشته و منتشر کردند تا مردم با نصب آن به صورت رایگان...

6 مرداد 1399

خبرنگاران نگرانی روس ها از شرایط بحرانی کرونا در داغستان

مسکو - خبرنگاران - جمهوری داغستان روسیه واقع در حاشیه دریای خزر این روزها به صدر اخبار کرونایی رسانه های روسیه تبدیل شده است چرا که گفته می شود بی کفایتی مسئولان این جمهوری و بی اطلاعی مردم از شیوع گسترده کرونا باعث مرگ و میر بسیاری در این منطقه شده است...

5 مرداد 1399

خبرنگاران کشتارگاه مسجدسلیمان پلمب شد

اهواز - خبرنگاران - رییس مرکز بهداشت مسجدسلیمان گفت : کشتارگاه دام این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی در این شرایط کرونایی پلمب شد.

4 مرداد 1399

خبرنگاران 120 نفر، زکات فطریه را در مهاباد جمع آوری می کنند

مهاباد- خبرنگاران- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: 120 عامل زکات به همراه پنج مبلّغ در سطح شهرستان برای جمع آوری زکات فطریه امسال همکاری می کنند.

31 تیر 1399

حریرچی: اوضاع کرونا در پائیز بدتر از بهار خواهد بود

معاون کل وزارت بهداشت، گفت: طبق پیش بینی سازمان بهداشت جهانی و ما اوضاع در پائیز از اردیبهشت و خرداد بدتر خواهد شد، اگرچه این پیش بینی ما قطعی نیست.

22 تیر 1399

روش کاشت گیاه زنجبیل در گلدان

زنجبیل از جمله گیاهان پر خاصیت دارویی و درمانی است که با رعایت نکاتی می توانید آن را در یک گلدان بکارید.

21 تیر 1399

کرونا همچنان می تازد، 65 بیمار جدید در دام کرونا ویروس

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش های اجرا شده، تا ظهر 25 اردیبهشت، 1444 نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد آمار فوتی ها نیز به 103 نفر افزایش یافت.

20 تیر 1399

تنها 46 درصد از مردم تهران بیماری کرونا را خطرناک تلقی می نمایند

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با اشاره به اینکه طبق آخرین نظرسنجی ها تنها 46 درصد مردم تهران نسبت به بیماری کرونا احساس خطر می نمایند، خواهان کوشش رسانه ها برای تغییر نگرش مردم در این باره شد.

18 تیر 1399

آخرین آمار جهانی کرونا؛ مبتلایان به سه میلیون ونهصدهزار نزدیک شدند

شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و چندین کشور شاهد افزایش مبتلایان در 24 ساعت گذشته بوده اند.

15 تیر 1399

مرگ و بدبختی؛ داستان بازماندگان روهینگیا از قاچاقچیان انسان

مسافر غیرقانونی یک کشتی در بنگلادش: بسیاری از مسافران می مردند و جنازه ها از عرشه به دریا پرت می شد. من هم به این فکر می کردم که چه زمانی خواهم مرد.

12 تیر 1399

خبرنگاران اهدای 138 هزار و 465 واحد خون در فروردین ماه

تهران- خبرنگاران- سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در فروردین ماه سال جاری در زمان شیوع ویروس کرونا، ایرنیان نوعدوست و خیراندیش با اهدای 138 هزار و 465واحد خون به منظور یاری به بیماران نیازمندان به خون و فرآورده های آن، خون خود را اهدا کردند.

6 تیر 1399

6 اشتباه در خرید آنلاین بلیط هواپیما و پیشگیری از آن ها

6 اشتباه در خرید آنلاین بلیط هواپیما و پیشگیری از آن هاحتی اگر کارشناس سفر هم باشید، ممکن است هنگام رزرو بلیط دچار اشتباه هایی شوید که می توانند دردسرساز شوند و هزینه های هنگفتی روی دستتان بگذارند. می خواهیم خطاهای احتمالی هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما...

3 تیر 1399

یوناما: در 3 ماه اخیر بیش از 500 غیرنظامی افغان کشته شده اند

یومانا در تازه ترین گزارش خود از کشته شدن بیش از 500 غیر نظامی افغان در 3 ماه نخست سال 2020 اطلاع داد.

2 تیر 1399

خبرنگاران چند اصل دورکاری در روزهای کرونایی

تهران - خبرنگاران - سونامی ویروس تاجدار کرونا، کسب وکارها را در نوردیده و تحولات و تغییرات بسیاری در آنها ایجاد نموده که یکی از آنها، توفیق اجباری دورکاری است اما این اتفاق خالی از حاشیه نبوده و به تنش ها خانوادگی دامن زده است.

2 تیر 1399

ترکیه؛ مرگ دومین هنرمند موسیقی به دلیل اعتصاب غذا

وکلای این هنرمند در بیانیه ای ضمن اعلام مرگ او به دلیل روزه مقاومت نوشتند: همه دنیا باید بداند: دولت ترکیه مصطفی را به دلیل رد درخواستی منطقی به قتل رساند.

1 تیر 1399

تعداد مبتلایان به کرونا در پاکستان به مرز 12 هزار نفر رسید

علیرغم وجود قرنطینه عمومی مبتلایان و قربانیان کرونا در پاکستان روز به روز افزایش پیدا می کند و تعداد بیماران کرونا به مرز 12 هزار نفر رسیده است.

31 خرداد 1399
تعداد: (125)