لیگ برتر کاراته وان روسیه، عباسعلی به مدال برنز نرسید

به گزارش وبلاگ فناوری، کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان با قبول شکست در دیدار رده بندی ششمین مرحله مسابقات لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 به مدال برنز نرسید.

لیگ برتر کاراته وان روسیه، عباسعلی به مدال برنز نرسید

به گزارش وبلاگ فناوری، روز انتهای از ششمین مرحله رقابت های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019، از صبح امروز(یکشنبه) در روسیه شروع شد و حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان در دیدار رده بندی وزن 68+ کیلوگرم با نتیجه 3 بر 2 مغلوب ماریا تورس گارسیا از اسپانیا شد تا او نیز مانند طراوت خاکسار در رسیدن به مدال برنز ناکام بماند.

عباسعلی برای حضور در دیدار رده بندی وزن 68+ کیلوگرم، ابتدا در دور نخست با نتیجه 9 بر یک از سد ورا کوالوآ از روسیه گذشت و در ادامه فریدا آلیوآ از آذربایجان را یک بر صفر برد.

او در دور سوم نیز مقابل اوفیله مولولو از بلژیک 5 بر یک به فزونی رسید اما در دیدار نیمه نهایی با شکست یک بر صفر مقابل آیومی یوکوزا از ژاپن از صعود به دیدار نهایی بازماند.

در ادامه مسابقات و از ساعاتی دیگر ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، سارا بهمنیار، رزیتا علیپور برای کسب نشان طلا ز به روی تاتامی خواهند رفت.

ششمین مرحله رقابت های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 با حضور 642 کاراته کا از 85 کشور دنیا از روز آدینه 12 مهرماه در شهر مسکو روسیه شروع و امروز با برگزاری رقابت های رده بندی و نهایی به انتها خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر کاراته وان روسیه، عباسعلی به مدال برنز نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کاراته وان روسیه، عباسعلی به مدال برنز نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید